Series
Ratings
157
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The Ice Guy and His Cool Female ColleagueRated ★ 4.5
How to Keep a MummyRated ★ 5.0
Tanaka-kun is Always ListlessRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Play It Cool, GuysRated ★ 5.0
Cells at Work!!Rated ★ 3.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.5
Kamisama KissRated ★ 4.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0