Movies
Ratings
16
FluRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5