Titles you rated
Cinderella's StepsisterRated ★ 1.5
D-DayRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 2.0
49 DaysRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Mrs. CopRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 2.0
MaskRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
Oh My VenusRated ★ 2.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 2.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 3.0