Movies
Ratings
621
MasterRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 1.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 1.5
Fantastic FourRated ★ 4.5
Ip Man 2Rated ★ 2.0
Before SunsetRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 0.5
HerRated ★ 1.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
LifeRated ★ 4.0