Titles you rated
High KickRated ★ 3.0- 엽기적인 그녀Rated ★ 3.5
Romance in the RainRated ★ 5.0
KAMEN RIDER WIZARDRated ★ 4.0
Heaven & EarthRated ★ 4.0
Gokusen Special 3Rated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
All About My MomRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Childless ComfortRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
A Farewell to SorrowRated ★ 4.5
Jang Hee BinRated ★ 4.0- Paper CraneRated ★ 4.0
I Believe in LoveRated ★ 4.0