Titles you rated
Closer to HeavenRated ★ 1.0
Schindler's ListRated ★ 1.0
Moulin Rouge!Rated ★ 0.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 1.0
Running TurtleRated ★ 1.0
OnceRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 1.0
The TreacherousRated ★ 1.5
The Divine MoveRated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 1.5
May 18Rated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0