Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
HerRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 2.5