Titles you rated
American SniperRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.0- WishRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
UnbowedRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 2.5
Rough CutRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 3.0