Titles you rated
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.5
BraveRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 2.0
TedRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5