Titles you rated
The Green RayRated ★ 2.5
The Legend of the Galactic Heroes: Die Neue These Seiran 1Rated ★ 3.5
JungleRated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 1.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
The KillersRated ★ 3.5
JulesRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 0.5
MantisRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.0
SupermanRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.5
Three Colors: BlueRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 0.5
Betty BlueRated ★ 3.5
Suck Me ShakespeerRated ★ 2.5
Final CutRated ★ 4.0
ItRated ★ 2.5