Movies
Ratings
277
TwentyRated ★ 1.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 3.5
DittoRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.0
The Truth About LoveRated ★ 2.5
The SwitchRated ★ 2.5
The Nanny DiariesRated ★ 2.5
Il MareRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 4.0