Titles you rated
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5- Grey's AnatomyRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 2.0
Queen's FlowerRated ★ 2.0