Titles you rated
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.5