Series
Ratings
32
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
SignRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0