Titles you rated
The InternRated ★ 4.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
BlindRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 5.0
TroyRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0