Titles you rated
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 2.5
Listen to My HeartRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Full House Take 2Rated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 4.0
Operation ProposalRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
All About My RomanceRated ★ 1.0
PastaRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0