Series
Ratings
74
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.0
- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 2.5
My PrincessRated ★ 2.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 1.0- Magic Kid MasuriRated ★ 2.5
God's QuizRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 2.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 1.5
Queen of HousewivesRated ★ 2.5
MamaRated ★ 2.5
God's QuizRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.5
High SocietyRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0