Titles you rated
AmadeusRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
Doctor SleepRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
John WickRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.5