Titles you rated
The Devil's PlanRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.0
Running GirlsRated ★ 4.0
Young Royals Season 2Rated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 4.0
Julie and the PhantomsRated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Into the Unknown: Making Frozen 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Young Royals Season 1Rated ★ 4.0
The Bold TypeRated ★ 4.0
The Bold TypeRated ★ 4.0
The Bold TypeRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
TrinketsRated ★ 4.0
TrinketsRated ★ 3.5