Movies
Ratings
737
The Station AgentRated ★ 4.5
First ManRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.5
Midnight Diner 2Rated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
The Unknown GirlRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Three KingsRated ★ 3.5
Full Metal JacketRated ★ 4.0
Stranger Than ParadiseRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Last Year at MarienbadRated ★ 3.5
Vivre Sa VieRated ★ 4.0
DeparturesRated ★ 4.5
Winter SleepRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0