Titles you rated
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
SupergirlRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Justice PaoRated ★ 3.5
VikingsRated ★ 4.0
Kim Soo RoRated ★ 2.0
Shin DonRated ★ 3.0
Becoming a BillionaireRated ★ 2.5- Land of WineRated ★ 2.0
- First LoveRated ★ 4.0
- My Love PatzziRated ★ 2.5