Movies
Ratings
2014
RomaRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Another YearRated ★ 3.5
The Girl on the TrainRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
The Drug KingRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5