Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.0- Detective Conan: The Culprit from the PastRated ★ 3.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 5.0
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 4.5
Last MileRated ★ 4.0
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 5.0
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 3.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
After YangRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 2.5