Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
TazzaRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.5
Royal FamilyRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
The King and IRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 5.0