Titles you rated
Act of ValorRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
CartRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
SkylineRated ★ 5.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 5.0
The Book of EliRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0