Series
Ratings
156
Hi! School - Love OnRated ★ 1.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Me too, Flower!Rated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 0.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
Prince HoursRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 2.5
4 Legendary WitchesRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The MissingRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 2.5
Gap DongRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0