Movies
Ratings
30
The WhistleblowerRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0