Movies
Ratings
201
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 2.0
LucyRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0