Series
Ratings
91
GoblinRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0- Fork you Boss Season 1Rated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
StyleRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 2.0