Titles you rated
Painter of the WindRated ★ 4.0
I Have a LoverRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
JumongRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0
A New LeafRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
My Love Eun DongRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0