Series
Ratings
114
Mr. TrotRated ★ 3.0
The Return of SupermanRated ★ 2.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0
Giant Peng TVRated ★ 3.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
- Unanswered questionsRated ★ 3.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
How Do You Play?Rated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
LarvaRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.5
Empire of GoldRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 1.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5