Titles you rated
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 1.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 1.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 2.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 3.0
Miss BaekRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
The PartyRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
AlienRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5