Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 1.0
World War ZRated ★ 1.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 1.0
Flying ColorsRated ★ 1.0
Midnight DinerRated ★ 1.0
TwentyRated ★ 5.0
BurningRated ★ 1.0