Titles you rated
Gran TorinoRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 1.5
Phone BoothRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.5
FoxcatcherRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 2.5
Two Days, One NightRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
American HustleRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5