Movies
Ratings
259
Pokémon the Movie: I Choose You!Rated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5
RegressionRated ★ 2.0
The Jungle BookRated ★ 5.0
The Garden of Sinners - Chapter 1: Overlooking ViewRated ★ 3.5
Pokémon: Giratina and the Sky WarriorRated ★ 4.0
The Garden of Sinners - Chapter 5: Paradox SpiralRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Dragon Ball Z: Fusion RebornRated ★ 4.0
Gundam Wing: The Movie - Endless WaltzRated ★ 4.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0