Titles you rated
- Operation Love SpecialsRated ★ 5.0
The Full Throttle GirlRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Gokusen Special 3Rated ★ 3.5- My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Code Blue Season 2Rated ★ 3.5
The Black SwindlerRated ★ 4.0
Code BlueRated ★ 3.5
Buzzer BeatRated ★ 4.5- プライドRated ★ 3.0
Operation LoveRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
- Dragon ZakuraRated ★ 4.5
Galileo XXRated ★ 4.5
GalileoRated ★ 4.0
Galileo ZeroRated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
GalileoRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0