Series
Ratings
126
The Accidental CoupleRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.5
I am Your TeacherRated ★ 3.0
My SunshineRated ★ 3.5
Nirvana in FireRated ★ 4.5
A Man's StoryRated ★ 3.5
PartnerRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
Queen of the RingRated ★ 3.5- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.5
You're BeautifulRated ★ 1.5
Smile AgainRated ★ 2.5