Titles you rated
First Love of a Royal PrinceRated ★ 2.5
Operation LoveRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 2.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
The King and IRated ★ 2.0
My PrincessRated ★ 2.5
GleeRated ★ 2.5
GleeRated ★ 2.5
GleeRated ★ 2.5
GleeRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
Kim Soo RoRated ★ 2.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
The DuoRated ★ 2.0
Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 2.0- Honey and CloverRated ★ 2.5
It Started With a KissRated ★ 3.0