Titles you rated
DuneRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 4.0
The Current WarRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
It Chapter TwoRated ★ 4.5
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
The Divine FuryRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
BirthdayRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
DumboRated ★ 3.5