Titles you rated
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Numb3rsRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
GiantRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Temptation of an AngelRated ★ 2.5
Road No. 1Rated ★ 3.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 2.0
The Snow QueenRated ★ 5.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.0
I am Your TeacherRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 5.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 4.5