Titles you rated
Partners for JusticeRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 1.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
RookiesRated ★ 3.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 0.5- Jikou KeisatsuRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
1% of AnythingRated ★ 3.0- Three FriendsRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Partners for JusticeRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 2.5
Autumn in My HeartRated ★ 2.0