Movies
Ratings
16
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
One Way TripRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 1.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 0.5
Begin AgainRated ★ 5.0