Titles you rated
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0