Titles you rated
LimitlessRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5
MementoRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0