Titles you rated
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.0
LightyearRated ★ 2.0
RRRRated ★ 4.5
Sing 2Rated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
The Power of the DogRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
The Harder They FallRated ★ 2.5
CodaRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0