Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 3.5
TempestRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Law and The CityRated ★ 3.5
Head Over HeelsRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- Good BoyRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 4.0
MaidRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0