Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Lord of WarRated ★ 3.5- SawRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
ContactRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
Blade IIRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.5
NobodyRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5