Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5
The Big LebowskiRated ★ 4.5
Angel HeartRated ★ 3.5
The Clovehitch KillerRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 5.0
DogvilleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 2.5
Jackass ForeverRated ★ 3.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 1.5
Bullet TrainRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5