Titles you rated
CarolRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
Heavenly ForestRated ★ 4.0
The PianoRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0