Titles you rated
Love Is BlindRated ★ 4.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
BodyguardRated ★ 5.0
Skam Season 3Rated ★ 4.5
EliteRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5- Shark: Beneath the SurfaceRated ★ 5.0
Animal BabiesRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5- The LoverRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5